Ogrodnicy

Ogrodnicy

(2021)

Landscapers

Oparty na prawdziwych wydarzeniach serial „Ogrodnicy” przedstawia niezwykłą historię miłości Susan i Christophera Edwardsów, pozornie zwykłej brytyjskiej pary. Oboje stają się głównymi podejrzanymi w sprawie o morderstwo, kiedy policja odkrywa dwa ciała zakopane w ogrodzie ich domu w Nottingham.

Łagodnie usposobieni małżonkowie Susan i Christopher Edwards od ponad 15 lat uciekają od rzeczywistości. Pewnego dnia Christopher wykonuje zaskakujący telefon do swojej macochy, co prowadzi do ujawnienia roli ich obojga w zbrodni sprzed lat. Ich związek staje się przedmiotem policyjnego śledztwa, a oddana sobie para zostaje rozdzielona po raz pierwszy w czasie trwania małżeństwa.

W miarę postępów śledztwa, zainspirowani obsesją Susan na punkcie starych westernów i starego kina, małżonkowie zaczynają wyobrażać sobie, że są bohaterami hollywoodzkiego filmu i odgrywają stworzony przez siebie scenariusz. Wyimaginowany świat Susan i Chrisa zapewnia im niezwykle potrzebną formę bezpiecznej przystani, chroniącą przed horrorem prawdziwego życia, ale także stanowiącą dla nich zagrożenie, które może doprowadzić ich do całkowitego pogrążenia.

  • castPlatforma Now
  • styleGatunek Dramat, Kryminał
  • event_notePremiera 2021-12-08

Odcinki

NrTytułData premiery
1Episode 12021-12-08
2Episode 22021-12-08
3Episode 32021-12-08
4Episode 42021-12-08

Obsada

Olivia Colman
Olivia Colman
jako
Susan Edwards
David Thewlis
David Thewlis
jako
Christopher Edwards
Kate O'Flynn
Kate O'Flynn
jako
DC Emma Lancing
Dipo Ola
Dipo Ola
jako
Douglas Hylton
Daniel Rigby
Daniel Rigby
jako
DCI Geoff Collier
Samuel Anderson
Samuel Anderson
jako
DC Paul Wilkie
Felicity Montagu
Felicity Montagu
jako
Patricia Wycherley
David Hayman
David Hayman
jako
William Wycherley

Ta strona wykorzystuje cookies i web storage do przechowywania informacji. Pozostając na niej godzisz się na ich zapisywanie w twojej przeglądarce.close